menu

Hotely, konferenční prostory, catering, služby


Hotel Dlouhé Stráně  
Hotely / Šumpersko

Hotel Dlouhé Stráně*** dlouhodobou tradici a zkušenosti v pořádání hromadných akcí, pro které zajišťujeme vhodné prostory, technické zázemí, ubytování a stravování dle přání zákazníka. Hotel Dlouhé Stráně v Loučné-Koutech nad Desnou je svou kapacitou 671 lůžek jedním z největších v republice. Poskytuje zázemí pro kongresovou a incentivní turistiku, relaxační i léčebné pobyty na úrovni 3*** wellness hotelu. Pro pořádání seminářů a kongresů jsme vybaveni potřebnou technikou a disponujeme množstvím sálů a kluboven.


KKC Rapotín  
Hotely / Šumpersko

Komunikační a koordinační centrum se nachází na úpatí Jeseníků v obci Rapotín 5 km od Šumperka. KKC nabízí ideální prostory pro obchodní jednání, školení, či semináře, s max. kapacitou 353 účastníků s možností cateringu. V okolí se nachází řada přírodních, historických i technických zajímavostí s možností sportovního vyžití v létě i v zimě.


Sportovní areál Kouty  
Hotely / Šumpersko

Sportovní areál Kouty nabízí možnost pořádání firemních akcí přímo v Chráněné krajinné oblasti Jeseníky, obci Loučná nad Desnou, v průběhu celého roku. Umožňuje pořádání firemních školení, zasedání, konferencí, či team-buildingů kombinovat s volnočasovými aktivitami v letním i zimním období. Umožníme Vám i návštěvu vítěze ankety 7 divů ČR - Přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé stráně a mnoho dalších zajímavostí.


Wellness hotel Diana  
Hotely / Šumpersko

Wellness hotel se nachází nedaleko lázeňského městečka Velké Losiny, na okraji lesa s nádherným výhledem na oboru s daňky a Jeseníky. Ve wellness hotelu nabízíme kvalitní ubytování v Jeseníkách, vyhlášenou restauraci s vynikající kuchyní a wellness centrum. Wellness hotel Diana v podhůří Jeseníků je ideálním místem pro uspořádání konference a firemní akce, oslavy a svatby.


Termální lázně Velké Losiny  
Hotely / Šumpersko

TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny patří mezi nejstarší a nejznámější moravské lázně s dlouholetou tradicí. Příroda dala Velkým Losinám do vínku léčivé termální prameny, které mají blahodárné účinky na pohybový aparát, nervovou soustavu a kožní nemoci. TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny tvoří komplex 4 budov - hlavní hotel Eliška, Sanatorium Šárka, lázeňská vila Gazárka a lázeňský dům Chaloupka.


Sporthotel Kurzovní  
Hotely / Šumpersko

Sporthotel Kurzovní je jeden z nevýše položených hotelů v ČR (1335 m n.m.). Nachází se v srdci úchvatné Národní přírodní rezervace Praděd v CHKO Jeseníky pod vrcholem nejvyšší hory Praděd. V hotelu nechybí také luxusní wellness centrum.
Nejenom v létě, ale také v zimě okolí hotelu nabízí široké spektrum sportovního vyžití.


Hotel Elegance  
Hotely / Šumpersko

Hotel ELEGANCE je novým moderním hotelem v samotném srdci Šumperka. Pro školení, semináře, konference nebo jen oslavy a svatby máme k dispozici celkem 4 salonky s kapacitou až 60 osob a velkou hotelovou terasu. Všechny prostory jsou klimatizovány, pokryty WiFi připojením a jsou zde k dispozici projektory, flipcharty, plátna apod.
Hotel ELEGANCE nabízí ubytování, konference a příjemnou zábavu pod jednou střechou!


Hotel Chateau Goldenstein  
Hotely / Šumpersko

Renesanční zámek se zříceninou gotického hradu z roku 1325 byl zrekonstruován ve čtyřhvězdičkový hotel Chateau Goldenstein. Součástí hotelu je zámecká restaurace, čtyři prostorné sály s celkovou kapacitou 280 hostů a celkem 26 pokojů se 77 lůžky. Chateau Goldenstein nabízí klidné prostředí, soukromí a možnost pořádání výstav, koncertů, školení či svateb. 


Vyberte typ

Hotely
Organizátoři akcí
Catering a restaurace
Služby
Konferenční prostory


Upřesnit lokalitu

Hranicko
Javornicko, Žulovsko
Jesenicko
Konicko
Lipensko
Litovelsko
Mohelnicko
Olomoucko
Prostějovsko
Přerovsko
Ramzovské sedlo
Staroměstsko, Hanušovicko, Králický Sněžník
Střední Haná
Šternbersko
Šumpersko
Uničovsko
Zábřežsko
Zlatohorsko