menu

Služby

Central Moravia & Jeseníky Convention Bureau poskytuje bezplatně následující služby

Asistence při kandidatuře na hostování kongresu/konference – oficiální bidy destinace

Iniciujeme a zastřešujeme komplexní proces kandidatury destinace na hostování významného kongresu, konference, sympózia aj. Za účelem zpracování podrobných nabídek – bidů jednáme se všemi zainteresovanými stranami veřejného i soukromého sektoru.

Zajištění site inspection/poznávací cesty

Na základě požadavků organizátora akce pomůžeme zajistit cestu za účelem seznámení se s destinací a poskytovateli jednotlivých služeb.

Plánování pre a post tours, doprovodné a incentivní programy

Nabízíme poradenství při návrhu programu a sestavení itineráře doprovodných akcí. Doporučíme unikátní místo pro váš galavečer, navrhneme námět pro incentivní i teambuildingové akce, vytipujeme zajímavá turistická místa pro váš výlet v destinaci.

Vyhledání vhodných prostor

Asistujeme a radíme v oblasti technické podpory při výběru prostor pro vaši akci.

Informace o jednotlivých dodavatelích služeb

Organizátorům zprostředkujeme kontakty na poskytovatele jednotlivých služeb. Asistujeme při získání komplexních nabídek poskytovatelů služeb včetně rozpočtů.

Předběžnou rezervaci služeb

Zajišťujeme ověření dostupnosti a následnou předběžnou rezervaci pronájmu konferenčních místností a ubytovacích kapacit.

Propagační materiály

Plánovačům a organizátorům akcí poskytujeme katalog kongresových, veletržních a incentivních možností (tzv. meeting & incentive ) v papírové i elektronické podobě. Dále jsou k dispozici i tematické propagační materiály destinace, mapy regionu, videa, fotografie a další. Po domluvě můžeme zajistit i informační balíček účastníkům akce.

Vytvoření prezentace

Pomůžeme vám s vytvořením prezentace nabídky destinace v powerpointu.